Szkolenie tortowe indywidualne

Szkolenie tortowe indywidualne

Szkolenie tortowe indywidualne będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli nie lubisz pracować w towarzystwie innych osób, poszukujesz szkolenia szytego na miarę, uwzględniającego twoje konkretne potrzeby.

Zapraszam Cię do zapisu na szkolenie, na którym spotkamy się na wyłączność i pełnymi garściami, będziesz czerpać z mojej wiedzy!

JAK W TORTLOVE WYGLĄDA SZKOLENIE?

Osoba prowadząca prezentuje każdy etap pracy, a następnie kursant pod okiem instruktora powtarza go na swoim stanowisku. Dzięki takiemu podejściu zapewniamy, że uczestnik zdobędzie praktyczne doświadczenie i pewność w wykonywaniu poszczególnych technik.

JAKi zakres szkolenia można zrealizować na szkoleniu indywidualnym?

Na Szkolenie Tortowe Indywidualne zapraszamy serdecznie osoby, które chcą zrealizować "jeden na jeden" któryś z istniejących programów grupowych lub stworzyć razem z nami dla siebie kurs "szyty na miarę", czyli wybrać te elementy kursów, które konkretnie je interesują. 

Możliwe są również szkolenia indywidualne z zakresu, którego nie realizujemy w trybie grupowym, czyli z wykonywania biszkoptów, kremów i innych elementów jakie niezbędne są do tworzenia tortów. Naukę tych elementów realizujemy na poziomie podstawowym, dla osób, które rozpoczynają swoją tortową przygodę.

koszty szkolenia indywidualnego

  • Szkolenia indywidualne wyceniane są w zależności o zakres materiału, który ma zostać zrealizowany.
    Aby jednak nakreślić widełki cenowe do koszt dnia szkoleniowego rozpoczyna się od 2500 zł.

    Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem indywidualnym to zapraszam Cię do kontaktu na szkolenia.tortlove@gmail.com. Prześlij nam informację jaki zakres kursu Cię interesuje, czego chciałbyś się nauczyć, a my stworzymy dla Ciebie plan kursu oraz wyceną.

czego możesz się spodziewać na kursie indywidualnym?

  • Efektywnej nauki
  • Skracania procesu tworzenia tortów i dekoracji do niezbędnego minimum przy zachowaniu najwyższych standardów.
  • Praktycznego podejścia do organizacji pracy – nie teoretycznego, wydumanego czy wyczytanego, ale wypracowanego przez lata praktyki i metody prób i błędów.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Szkolenie indywidualne
Miejsce kursu: Kraków, ul. Anny Szwed - ul. Śniadowskiej 34

CENA SZKOLENIAustalana indywidualnie
WYSOKOŚĆ ZADATKU30% wartości kursu
CZAS TRWANIA: w zależnosci od ustaleń

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zapisz się na kurs przez formularz kontaktowy