WAŻNA INFORMACJA !!!

W związku z reorganizacją firmy i zmianą siedziby nie przyjmujemy żadnych zamówień z datą odbioru po 30 czerwca 2023r.

Zamówienia złożone przed 21.04.2023 zostaną zrealizowane bez żadnych przeszkód. Do wszystkich Klientów wysłaliśmy szczegółową informację dotyczącą ich zleceń.

Termin ponownego uruchomienia zapisów na torty podamy na naszej stronie kiedy tylko data wznowienia będzie w 100% pewna.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na zrozumienie.

CENA ZA PORCJĘ TORTU ZACZYNA SIĘ AKTUALNIE OD 26 ZŁ.
Dekoracja wyceniana jest indywidualnie.
Minimalna ilość porcji jaką można zamówić – 15.

Informacje

 • Zastanów się jakiej wielkości tort Cię interesuje.
  Nie sprzedajemy tortów na kilogramy.
  Posługujemy się dwoma wyznacznikami: Pierwszy to ilość porcji, jeśli twój ma prostą i niewymagającą zbyt dużego nakładu pracy dekorację.
  Drugi to wycena wg projektu. Tym kierujemy się wtedy, gdy dekoracja jest najtrudniejszą, wymagającą i kosztowną częścią twojego.
  W obu przypadkach do wyceny potrzebujemy info nie wykonujemy kopii tortów. Nie kopiujemy naszych kolegów i koleżanek po fachu.
  Nie kopiujemy również tortów wykonanych przez nas już wcześniej dla naszych Klientów. Tort może być inspirowany pracą innych czy naszą własną, ale nigdy nie będzie kopią.
  Nie wykonujemy również projektów niezgodnych z naszą estetyką. Jeśli uznamy, że projekt nie wpisuje się w wizję tego co chcemy tworzyć w naszej pracowni to nie podejmiemy się realizacji zlecenia.
 • Obejrzyj naszą galerię.
  Zorientuj się czy to co tworzymy to jest to czego szukasz.
  Nie wykonujemy tortów z opłatkami, z dekoracjami powtarzalnymi (gotowe elementy) oraz nie wykonujemy tortów pokrytych masą cukrową. Nie używamy do dekoracji żywych kwiatów “kwiaciarnianych”. W naszej pracowni przygotujemy dla Ciebie tort pokryty wyłącznie kremami lub czekoladą.
  Naszą specjalnością są torty kwiatowe (kwiaty wyłącznie z kremu lub papieru waflowego), słodkie stoły w stylu kwiatowym (kwiaty z kremu i papieru waflowego) oraz torty malowane ręcznie. Są to rzeczy wymagające od nas dużego zaangażowania, więc ich koszt nie będzie zbliżony do ceny tortów w klasycznych cukierniach.
 • nie wykonujemy elementów dekoracyjnych na zamówienie. Możliwe jest wykonanie jedynie tortu z dekoracjami jako całości.
 • czas zamówienia: nie przyjmujemy zamówień na torty z terminami krótszymi niż 7 dni. Zlecenia przyjmowane są wg kolejności zgłoszeń co oznacza, że może się zdarzyć, iż nie będziemy mieli wolnego terminu, dlatego prosimy o składanie zamówień tak wcześnie jak to możliwe.

ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA:
Aby złożyć zamówienie należy przesłać drogą mailową na pracownia.tortlove@gmail.com następujące informacje:

1. data odbioru zamówienia
2. ilość porcji tortu
3. preferowany smak (np.owocowy, czekoladowy itp.)
4. informacja o dekoracji – tutaj można przesłać jakieś zdjęcia jako inspirację lub opis uroczystości, motyw przewodni itp.

Bez tych informacji nie jesteśmy w stanie sprawdzić, czy mamy wolny termin i czy możemy przyjąć zamówienie.

Informujemy również, że nie zajmujemy się hipotetycznym wycenianiem tortów, czyli nie wyceniamy tortów na:
* nie wiadomo kiedy
* nie wiadomo jak duże
* nie wiadomo jak wyglądające (chyba, że zostawiają Państwo nam wolną rękę w kwestii dekoracji)

Nic nie mówią nam również zapytania:
* ile tort dla dziewczynki?
* jaka cena torta?
* cena?
itp.

Prosimy o zrozumienie, ale na takie wiadomości nie odpowiadamy.

Uwaga

NA WIADOMOŚCI, ZAPYTANIA ZARÓWNO MAILOWE JAK I NA FACEBOOKU ODPOWIADAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU.
Czas oczekiwania może wynosić nawet do 3 dni. Prosimy o zrozumienie.

QUIX STOPKA

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności