malowanie tortów techniką masła kakaowego

Zdjęcia poglądowe

MALOWANIE TORTÓW TECHNIKĄ MASŁA KAKAOWEGO

 

Malowanie tortów pokrytych kremem stanowi fantastyczną alternatywę dla standardowych tortów ozdobionych tradycyjnymi wydrukami.

Odkryj tajniki tworzenia unikalnych, ręcznie malowanych tortów! Przyjdź do nas, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by Twoje dzieła były niepowtarzalne i wyróżniały się spośród konkurencji.

Zamień się w artystę, nieustannie tworząc coś wyjątkowego. Wprowadź do swojej oferty torty ozdobione ręcznie malowanymi motywami. W trakcie naszych zajęć pokażemy Ci, że nawet jeśli nie czujesz się pewnie w dziedzinie malarstwa, możesz z sukcesem tworzyć torty, które z pewnością przyciągną uwagę i wyróżnią się spośród innych.

Daj swojej kreatywności wolną rękę i podążaj za trendami w świecie cukierniczym.

JAK W TORTLOVE WYGLĄDA SZKOLENIE?

Szkolenie "Malowanie tortów techniką masła kakaowego" prowadzone jest na prawdziwych tortach. Nie pracujemy na atrapach tak, by każdy uczestnik przepracował wszystkie techniki na "żywym" materiale, bo tylko on daje nam obraz tego jak wygląda praca nad tworzeniem tortu.malowanie tortów techniką masła kakaowego
Każdy kursant pracuje na własnym stanowisku pracy, na swoim materiale. Nie prowadzimy pokazów tworzenia tortów. Ważne dla nas jest, by uczestnicy brali czynny udział w każdym etapie pracy a nie jedynie w jego części lub by byli tylko obserwatorami.
Każdy etap pracy przedstawiany jest uczestnikom przez osobę prowadzącą, a następnie kursanci pod okiem szkoleniowca powtarzają go na swoim stanowisku pracy.

Zapewniamy kursantom wszystkie niezbędne na szkoleniu materiały.
Na naszym kursie cały tort przygotujesz pod naszym okiem własnoręcznie!

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego poziomu zaawansowania. 

Nie musisz mieć wyjątkowych zdolności artystycznych, by zacząć przygodę z malowaniem na tortach! Technika ta jest możliwa do opanowania dla niemal każdego!

Co obejmuje szkolenie

Szkolenie obejmuje omówienie kluczowych informacji dotyczących rodzajów podkładu oraz farb stosowanych do malowania masłem kakaowym na torcie pokrytym kremem. Ponadto, skupiamy się na praktycznych aspektach przygotowywania dekoracji.

Najważniejsze punkty szkolenia obejmują:

  1. Poznanie różnych rodzajów podkładu, które są odpowiednie do malowania techniką masła kakaowego.
  2. Wskazówki dotyczące odpowiednich pędzli do malowania i ich zastosowania.
  3. Praktyczne kroki dotyczące przygotowywania farb do malowania masłem kakaowym.
  4. Techniki transferowania grafiki na tort, aby uzyskać pożądany efekt.
  5. Zasady malowania grafiki, w tym szczegóły dotyczące precyzji i stylu.
  6. Wykonanie dodatkowych elementów dekoracyjnych, takich jak kwiaty i liście z papieru waflowego.

Zapewniamy kompleksowe szkolenie, które pozwoli Ci nie tylko zrozumieć techniki malowania masłem kakaowym, ale także skutecznie zastosować je w praktyce, tworząc wyjątkowe dekoracje tortów.

Uwaga

  • Na szkoleniu nie uczymy składania i tynkowania tortów.
  • Ilość wykonanych dekoracji zależy od tempa pracy uczestnika. Szkolenie odbywa się wg określonego harmonogramu a na ilość przygotowanych dekoracji wpływ ma jedynie kursant je wykonujący.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Szkolenie jednodniowe
Miejsce kursu: Kraków, ul. Anny Szwed - Śniadowskiej 34

CENA SZKOLENIA: 1150 zł brutto
WYSOKOŚĆ ZADATKU: 400 zł
CZAS TRWANIA: około 8 godzin zegarowych

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zapisz się na kurs przez formularz kontaktowy