Zdjęcie poglądowe

tort prostopadłościan

Szkolenie przeznaczone dla osób początkujących i średniozaawansowanych na którym pokażemy Ci jak złożyć i otynkować tort w kształcie prostopadłościanu.
Jak sprawić by tort miał dobre proporcje, by był równy i z pięknymi kancikami?
Na te pytania odpowiedź znajdziesz właśnie na tym szkoleniu.

JAK W TORTLOVE WYGLĄDA SZKOLENIE?

Szkolenie prowadzone jest na prawdziwych tortach. Nie pracujemy na atrapach tak, by każdy uczestnik przepracował wszystkie techniki na “żywym” materiale, bo tylko on daje nam obraz tego jak wygląda praca nad tworzeniem tortu.
Każdy kursant pracuje na własnym stanowisku pracy, na swoim materiale. Nie prowadzimy pokazów tworzenia tortów. Ważne dla nas jest, by uczestnicy brali czynny udział w każdym etapie pracy a nie jedynie w jego części lub by byli tylko obserwatorami.
Każdy etap pracy przedstawiany jest uczestnikom przez osobę prowadzącą a następnie kursanci pod okiem szkoleniowca powtarzają go na swoim stanowisku pracy.

Zapewniamy kursantom wszystkie niezbędne na szkoleniu materiały.
Na naszym kursie cały tort przygotujesz pod naszym okiem własnoręcznie!

co obejmuje szkolenie?

Szkolenie obejmujące naukę składania tortu w formie prostopadłościanu od podstaw, czyli od pokrojenia biszkoptu aż do złożenia, otynkowania i udekorowania tortu.

Najważniejsze punkty szkolenia:

 • Poprawne złożenie tortu bez względu na użyte rodzaje przełożeń.
  Na potrzeby szkolenia i ze względu na konieczność szybkiej pracy kursanci pracują na kremie Russel, ale technika składania jest odpowiednia dla każdego rodzaju przełożeń. Do złożenia tortu użyjemy kremu czekoladowego oraz frużeliny.
 • Przygotowanie kremu do tynkowania wg naszej receptury.
  Na szkoleniu będziemy pracowali na kremie czekoladowym a'la ganache.
 • Tynkowanie na gładko z kancikiem.
  Pokażemy Ci jak otynkować prostopadłościan tak, by był on prosty i z pięknymi kantami.
 • Dekoracja.
  Na kursie poinstruujemy Cię jak wykonać kwiaty oraz gałązki z papieru waflowego oraz ramki z masy cukrowej (ilość wykonanej dekoracji zależy od tempa pracy kursanta).

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Szkolenie jednodniowe.
Miejsce kursu: Kraków, ul.Jurka Bitschana 8

CENA SZKOLENIA: 1250 zł brutto
WYSOKOŚĆ ZADATKU: 350 zł
CZAS TRWANIA: około 11 godzin zegarowych

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności