Projekt pierwszy

MALOWANIE TORTÓW TECHNIKĄ AKWARELOWĄ

Malowanie tortów pokrytych kremem to fantastyczna alternatywa dla standardowych tortów dekorowanych klasycznymi wydrukami. Naucz się jak tworzyć wyjątkowe rękodzielnicze torty! Spraw by były one niepowtarzalne i odróżnij się od swojej konkurencji.
Stań się artystą a nie wyrobnikiem i wprowadź do oferty torty ręcznie malowane. Pokażemy Ci, że nawet jeśli nie masz zdolności malarskich możesz z powodzeniem wykonywać torty, które Cię wyróżnią!

JAK W TORTLOVE WYGLĄDA SZKOLENIE?

Szkolenie prowadzone jest na prawdziwych tortach. Nie pracujemy na atrapach tak, by każdy uczestnik przepracował wszystkie techniki na “żywym” materiale, bo tylko on daje nam obraz tego jak wygląda praca nad tworzeniem tortu.
Każdy kursant pracuje na własnym stanowisku pracy, na swoim materiale. Nie prowadzimy pokazów tworzenia tortów. Ważne dla nas jest, by uczestnicy brali czynny udział w każdym etapie pracy a nie jedynie w jego części lub by byli tylko obserwatorami.
Każdy etap pracy przedstawiany jest uczestnikom przez osobę prowadzącą a następnie kursanci pod okiem szkoleniowca powtarzają go na swoim stanowisku pracy.

Zapewniamy kursantom wszystkie niezbędne na szkoleniu materiały.
Na naszym kursie cały tort przygotujesz pod naszym okiem własnoręcznie!

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego poziomu zaawansowania.

Co obejmuje szkolenie

Szkolenie obejmuje zapoznanie się z niezbędnymi informacjami o rodzajach podłoża i farb do malowania akwarelą oraz praktyczne wykonanie malunku na torcie pokrytym kremem.
Szkolenie obejmuje również przygotowanie dekoracji w zależności od tematu szkolenia.

NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY SZKOLENIA:

1. na jakim obłożeniu można malować techniką akwarelową
2. przygotowanie podłoża (“tynku”) pod malowanie - pokaz
3. Jakich pędzli używać do malowania
4. Jakich farb do malowania używać
5. jak transferować grafikę na tort
6. malowanie grafiki
7. wykonanie dodatkowych elementów dekoracyjnych

Uwaga

  • Na szkoleniu nie uczymy składania i tynkowania tortów.
  • Ilość wykonanych dekoracji zależy od tempa pracy uczestnika. Szkolenie odbywa się wg określonego harmonogramu a na ilość przygotowanych dekoracji wpływ ma jedynie kursant je wykonujący.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Szkolenie jednodniowe
Miejsce kursu: Kraków, ul.Jurka Bitschana 8

CENA SZKOLENIA: 1050 zł brutto
WYSOKOŚĆ ZADATKU: 350 zł
CZAS TRWANIA: około 8 godzin zegarowych

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności